Vain viitteeksi
| Osa numero | RN73H2ETTD2913F10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ETTD2913F10 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 291K OHM 1% 1/4W 1210 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RN73H2ETTD2913F10 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RN73H2ETTD2913F10 |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RN73H |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 291 kOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Metal Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±10ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2BTTD6421A10 | RES 6.42K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 853 Lisää tilauksesta |
|
| WK73R1ETTP9310F | RES 931 OHM 1% 1/3W 0402 | 950 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW120652K3FKEAC | RES 52.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 950 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW080520K5FHTA | RES 20.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 858 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD3012F100 | RES 30.1K OHM 1% 1/10W 0603 | 890 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P2ATTD2210F | RES 221 OHM 1% 1/4W 0805 | 825 Lisää tilauksesta |
|
| MCT06030C1183FP500 | RES SMD 118K OHM 1% 1/8W 0603 | 902 Lisää tilauksesta |
|
| WK73S2HTTE91LJ | RES 91M OHM 5% 1W 2010 | 904 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2ARTTD6801F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 965 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD8560C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 836 Lisää tilauksesta |
|
| CPF0603F365KC1 | RES SMD 365K OHM 1% 1/16W 0603 | 844 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD61R2F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 843 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW20105K90FKEF | RES SMD 5.9K OHM 1% 3/4W 2010 | 833 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10807 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20625 | $0.20625 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.