Vain viitteeksi
| Osa numero | TNPW0603402RBEEN |
| LIXINC Part # | TNPW0603402RBEEN |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 402 OHM 0.1% 1/8W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TNPW0603402RBEEN PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TNPW0603402RBEEN |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | TNPW e3 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 402 Ohms |
| toleranssi: | ±0.1% |
| teho (wattia): | 0.125W, 1/8W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73R2ATTD8161D10 | RES 8.16K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 926 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD1760D25 | RES 176 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 825 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD77R7D10 | RES 77.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 826 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2ARTTD3400D | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 943 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD3122B25 | RES 31.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 828 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW1206121KFKEB | RES SMD 121K OHM 1% 1/4W 1206 | 812 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW12062M26FKEAC | RES 2.26M OHM 1% 1/4W 1206 | 935 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD1961D50 | RES 1.96K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 876 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD4931A25 | RES 4.93K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 880 Lisää tilauksesta |
|
| CR0805-8W-5112FT | RES 51.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 15812 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD3481A10 | RES 3.48K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 969 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD37R9D50 | RES 37.9 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 964 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P2ATTD2433D | RES 243K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 866 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10916 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31050 | $0.3105 |
| 1000 | $0.31050 | $310.5 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.