Vain viitteeksi
| Osa numero | CRCW2010150KFKEF |
| LIXINC Part # | CRCW2010150KFKEF |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 150K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CRCW2010150KFKEF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 22 - May 26 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CRCW2010150KFKEF |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | CRCW |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 150 kOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.75W, 3/4W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200 |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 2010 (5025 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 2010 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| M55342E06B13B8RWS | RES SMD 13.8KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 845 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF1206BKE9K09 | RES 9.09K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 811 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0805BTC39K2 | RES 39.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 874 Lisää tilauksesta |
|
| RT1210WRD078K87L | RES SMD 8.87KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 810 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD2613B25 | RES 261K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 876 Lisää tilauksesta |
|
| RC1005F63R4CS | RES 63.4 OHM 1% 1/16W 0402 | 814 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD40R7D50 | RES 40.7 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 805 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-U0XF3010Y | RES 301 OHM 1% 1/32W 01005 | 875 Lisää tilauksesta |
|
| CHP0805K2700FBT | RES SMD THICK FILM 0805 | 864 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW080530K1BEEA | RES 30.1K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 5224 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD6040C50 | RES 604 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 974 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805BRD07887RL | RES SMD 887 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 954 Lisää tilauksesta |
|
| RCP2512W160RGS2 | RES SMD 160 OHM 2% 3.5W 2512 | 883 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10855 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30000 | $0.3 |
| 4000 | $0.03584 | $143.36 |
| 8000 | $0.03259 | $260.72 |
| 12000 | $0.03041 | $364.92 |
| 28000 | $0.02889 | $808.92 |
| 100000 | $0.02814 | $2814 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.