Vain viitteeksi
| Osa numero | TNPW12063K57BETA |
| LIXINC Part # | TNPW12063K57BETA |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 3.57K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TNPW12063K57BETA PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TNPW12063K57BETA |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | TNPW |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 3.57 kOhms |
| toleranssi: | ±0.1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | Military |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.026" (0.65mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| TNPW080521K5BHEA | RES 21.5K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 998 Lisää tilauksesta |
|
| PHP00805E6983BBT1 | RES SMD 698K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 855 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD8661F100 | RES 8.66K OHM 1% 1/4W 1206 | 973 Lisää tilauksesta |
|
| HRG3216P-1651-B-T1 | RES SMD 1.65K OHM 0.1% 1W 1206 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW120691K0FKEAHP | RES SMD 91K OHM 1% 3/4W 1206 | 843 Lisää tilauksesta |
|
| AF1210FR-0766R5L | RES SMD 66.5 OHM 1% 1/2W 1210 | 832 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD2201A10 | RES 2.2K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 997 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD8162D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 906 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0805TKE332R | RES 332 OHM 0.01% 1/8W 0805 | 839 Lisää tilauksesta |
|
| PE2512JKF7W0R008L | RES 0.008 OHM 5% 2W 2512 | 950 Lisää tilauksesta |
|
| RT2010FKE0725K5L | RES SMD 25.5K OHM 1% 1/2W 2010 | 804 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW0603604RFKEAHP | RES SMD 604 OHM 1% 1/3W 0603 | 833 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW12102K94BECN | RES 2.94K OHM 0.1% 1/3W 1210 | 808 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10920 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36708 | $0.36708 |
| 5000 | $0.36708 | $1835.4 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.