Vain viitteeksi
| Osa numero | Y40732K00000T9W |
| LIXINC Part # | Y40732K00000T9W |
| Valmistaja | VPG Foil |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 2K OHM 0.01% 0.3W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | Y40732K00000T9W PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | Y40732K00000T9W |
| Brändi: | VPG Foil |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | VPG Foil |
| sarja: | FRFC |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 2 kOhms |
| toleranssi: | ±0.01% |
| teho (wattia): | 0.3W |
| sävellys: | Metal Foil |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| lämpötilakerroin: | ±0.2ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.025" (0.64mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RK73B1ERTTP393J | RES 39K OHM 5% 1/10W 0402 | 877 Lisää tilauksesta |
|
| AT0603DRD07787RL | RES SMD 787 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 918 Lisää tilauksesta |
|
| RG3216P-1241-B-T1 | RES SMD 1.24K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 851 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P14D90R9U | RES SMD 90.9 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 915 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-U1TJ565U | RES 5.6 M OHM 5% 1W 2512 SMD | 957 Lisää tilauksesta |
|
| CR01471J | RES SMD 470 OHM 5% 1W 2512 | 60926 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P03F2942V | RES SMD 29.4 KOHM 1% 1/5W 0603 | 830 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805WRB07390RL | RES SMD 390 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 953 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-UP3D2740V | RES 274 OHM 0.5% 1.4W 0603 | 988 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD2712F50 | RES 27.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 919 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD3970A10 | RES 397 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 882 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1601B25 | RES 1.6K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 862 Lisää tilauksesta |
|
| AT0805BRE0747KL | RES SMD 47K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 928 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10876 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.01660 | $4.0166 |
| 2500 | $4.01660 | $10041.5 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.