Vain viitteeksi
| Osa numero | ERJ-2RKF1370X |
| LIXINC Part # | ERJ-2RKF1370X |
| Valmistaja | Panasonic |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 137 OHM 1% 1/10W 0402 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ERJ-2RKF1370X PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ERJ-2RKF1370X |
| Brändi: | Panasonic |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Panasonic |
| sarja: | ERJ-2RK |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 137 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.1W, 1/10W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200 |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0402 (1005 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0402 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.016" (0.40mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| SG73P2ETTD1002F | RES 10K OHM 1% 1/2W 1210 | 906 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW12106R34FNEA | RES SMD 6.34 OHM 1% 1/2W 1210 | 958 Lisää tilauksesta |
|
| PWR2615W6800JE | RES SMD 680 OHM 5% 1W 2615 | 961 Lisää tilauksesta |
|
| RK73G2ATTD2102C | THICKFILM RESISTOR 0805 | 833 Lisää tilauksesta |
|
| RK73B1HTTC331J | RES 330 OHM 5% 1/20W 0201 | 40623 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD2611F50 | RES 2.61K OHM 1% 1/4W 1210 | 807 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW08053K65FKEAHP | RES SMD 3.65K OHM 1% 1/2W 0805 | 910 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P1ETTP2211F | RES 2.21K OHM 1% 1/8W 0402 | 897 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805CRD07750RL | RES SMD 750 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 862 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD3793C25 | RES 379K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 979 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0603BTE931K | RES 931K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 991 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-HP6F3652V | RES 36.5K OHM 1% 1/2W 0805 | 948 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW120616K2FKTB | RES SMD 16.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 811 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 19372 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00466 | $46.6 |
| 30000 | $0.00410 | $123 |
| 50000 | $0.00376 | $188 |
| 100000 | $0.00368 | $368 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.