Vain viitteeksi
| Osa numero | RN73H2ETTD6262D10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ETTD6262D10 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 62.6K OHM 0.5% 1/4W 1210 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RN73H2ETTD6262D10 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RN73H2ETTD6262D10 |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RN73H |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 62.6 kOhms |
| toleranssi: | ±0.5% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Metal Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±10ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RNCF0402DTE3K09 | RES 3.09K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 894 Lisää tilauksesta |
|
| RC2512FK-077R68L | RES SMD 7.68 OHM 1% 1W 2512 | 834 Lisää tilauksesta |
|
| SG73S2ATTD5623D | RES 562K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 962 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1050D25 | RES 105 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 850 Lisää tilauksesta |
|
| RS73G2ATTD1783B | RES 178K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 935 Lisää tilauksesta |
|
| SG73S2BTTD162G | RES 1.6K OHM 2% 1/3W 1206 | 905 Lisää tilauksesta |
|
| M55342K12B8B56RWS | RES SMD 8.56KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 908 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW0805200KBYTA | RES 200K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 939 Lisää tilauksesta |
|
| RK73G1JTTD1100C | RES 110 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 832 Lisää tilauksesta |
|
| RT1210WRB072KL | RES SMD 2K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 985 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW2512270KFKTG | RES SMD 270K OHM 1% 1W 2512 | 837 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW0805220KJNTB | RES SMD 220K OHM 5% 1/8W 0805 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD2712B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 952 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10936 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23925 | $0.23925 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.