Vain viitteeksi
| Osa numero | CRCW06031K30JNEAHP |
| LIXINC Part # | CRCW06031K30JNEAHP |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 1.3K OHM 5% 1/3W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CRCW06031K30JNEAHP PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CRCW06031K30JNEAHP |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | CRCW-HP |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 1.3 kOhms |
| toleranssi: | ±5% |
| teho (wattia): | 0.333W, 1/3W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| WK73R2HTTE5230F | RES 523 OHM 1% 1W 2010 | 957 Lisää tilauksesta |
|
| RCP1206B47R0JED | RES SMD 47 OHM 5% 2.4W 1206 | 969 Lisää tilauksesta |
|
| RC1218DK-0771R5L | RES SMD 71.5 OHM 1W 1812 WIDE | 888 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD3881B50 | RES 3.88K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 817 Lisää tilauksesta |
|
| RT0402DRE0775RL | RES SMD 75 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 4849 Lisää tilauksesta |
|
| SR732ATTD1R47D | CURRENT SENSE RESISTOR | 920 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P14J751U | RES SMD 750 OHM 5% 1/2W 1210 | 68332 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD7961F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 941 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD4752D10 | RES 47.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 944 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603DRE0728RL | RES SMD 28 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 998 Lisää tilauksesta |
|
| CPF0805B19R1E1 | RES SMD 19.1 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-HP6D36R0V | RES 36 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 997 Lisää tilauksesta |
|
| 356062RFT | RES 3560 62R 1% | 2813 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10840 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01846 | $0.01846 |
| 5000 | $0.01761 | $88.05 |
| 10000 | $0.01644 | $164.4 |
| 25000 | $0.01562 | $390.5 |
| 50000 | $0.01530 | $765 |
| 125000 | $0.01521 | $1901.25 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.