Vain viitteeksi
| Osa numero | RT1210FRD0725R5L |
| LIXINC Part # | RT1210FRD0725R5L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 25.5 OHM 1% 1/4W 1210 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RT1210FRD0725R5L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RT1210FRD0725R5L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | RT |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 25.5 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | - |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.026" (0.65mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73R2BTTD16R2B25 | RES 16.2 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW120627K4DEEA | RES 27.4K OHM 0.5% 2/5W 1206 | 937 Lisää tilauksesta |
|
| RC0201JR-07240KL | RES SMD 240K OHM 5% 1/20W 0201 | 9555 Lisää tilauksesta |
|
| WK73R1JTTD3651F | RES 3.65K OHM 1% 1/2W 0603 | 809 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD2672B25 | RES 26.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 804 Lisää tilauksesta |
|
| ERA-6AEB134V | RES 130K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 271429 Lisää tilauksesta |
|
| TNPU060353K6BZEN00 | RES SMD 53.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 901 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD2842F100 | RES 28.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 888 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-H3ED2101V | RES 2.1K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 816 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD4072C25 | RES 40.7K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 818 Lisää tilauksesta |
|
| D55342E07B2B50PWS | RES SMD 2.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 881 Lisää tilauksesta |
|
| RG2012P-1623-B-T5 | RES SMD 162K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 846 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD1650B10 | RES 165 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 813 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10830 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06201 | $0.06201 |
| 5000 | $0.06134 | $306.7 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.