Vain viitteeksi
| Osa numero | RT0603FRE0797R6L |
| LIXINC Part # | RT0603FRE0797R6L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 97.6 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RT0603FRE0797R6L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 23 - Apr 27 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RT0603FRE0797R6L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | RT |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 97.6 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.1W, 1/10W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | - |
| lämpötilakerroin: | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| CSR0603JKR500 | RES 0.5 OHM 5% 1/8W 0603 | 972 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P1ETTP1580D | RES 158 OHM 0.5% 1/8W 0402 | 988 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW08056M04FKEB | RES SMD 6.04M OHM 1% 1/8W 0805 | 840 Lisää tilauksesta |
|
| MMB02070C5621FB700 | RES SMD 5.62K OHM 1% 1W 0207 | 862 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1ETTP90R9C10 | RES 90.9 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 880 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1ETTP2980F10 | RES 298 OHM 1% 1/16W 0402 | 943 Lisää tilauksesta |
|
| RC0402F4R02CS | RES 4.02 OHM 1% 1/32W 01005 | 995 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD3651C50 | RES 3.65K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 860 Lisää tilauksesta |
|
| CRGH0805F68K1 | RES SMD 68.1K OHM 1% 1/3W 0805 | 937 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1871A25 | RES 1.87K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 876 Lisää tilauksesta |
|
| RS73F2BTTD3483B | RES 348K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 936 Lisää tilauksesta |
|
| RS73G2BTTD7150C | RES 715 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 825 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD4121A10 | RES 4.12K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 915 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10815 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00732 | $0.00732 |
| 5000 | $0.00732 | $36.6 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.