Vain viitteeksi
| Osa numero | RN73R2ETTD5970F100 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD5970F100 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RN73R2ETTD5970F100 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RN73R2ETTD5970F100 |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RN73R |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 597 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2ETTD15R4B50 | RES 15.4 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 826 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD47R0B50 | RES 47 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 884 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603BRB079R09L | RES SMD 9.09 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 812 Lisää tilauksesta |
|
| RC0805DR-0741R2L | RES SMD 41.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 982 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P2ETTD5113D | RES 511K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 875 Lisää tilauksesta |
|
| ERA-8APB7321V | RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1958 Lisää tilauksesta |
|
| Y1636390R000F0W | RES SMD 390 OHM 1% 1/10W 0603 | 840 Lisää tilauksesta |
|
| RG1608N-3741-P-T1 | RES SMD 3.74K OHM 1/10W 0603 | 837 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD4021D100 | RES 4.02K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 809 Lisää tilauksesta |
|
| HV733ATTE276J | RES 27M OHM 5% 1W 2512 | 807 Lisää tilauksesta |
|
| RS73G2BTTD5623B | RES 562K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 951 Lisää tilauksesta |
|
| AT1206DRE07110RL | RES SMD 110 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 837 Lisää tilauksesta |
|
| WK73S2BTTDR124F | RES 124M OHM 1% 3/4W 1206 | 932 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10892 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16625 | $0.16625 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.