Vain viitteeksi
| Osa numero | RCS08051R96FKEA |
| LIXINC Part # | RCS08051R96FKEA |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 1.96 OHM 1% 0.4W 0805 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RCS08051R96FKEA PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RCS08051R96FKEA |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | RCS e3 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 1.96 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.4W, 2/5W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0805 (2012 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0805 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.020" (0.50mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| MCS04020C3929FE000 | RES 39.2 OHM 1% 1/10W 0402 | 802 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD7152D50 | RES 71.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 802 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD2872D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 818 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805BRD07680RL | RES SMD 680 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 844 Lisää tilauksesta |
|
| RC1210FR-0786K6L | RES SMD 86.6K OHM 1% 1/2W 1210 | 866 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD6260D50 | RES 626 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 995 Lisää tilauksesta |
|
| RMCF2512FT1K10 | RES 1.1K OHM 1% 1W 2512 | 15610 Lisää tilauksesta |
|
| RC0201DR-0747RL | RES SMD 47 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 952 Lisää tilauksesta |
|
| 6-2176092-3 | RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1026 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW0805412RFKEAHP | RES SMD 412 OHM 1% 1/2W 0805 | 930 Lisää tilauksesta |
|
| MCR03ERTF2670 | RES SMD 267 OHM 1% 1/10W 0603 | 3278 Lisää tilauksesta |
|
| RT0402BRD07715RL | RES SMD 715 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 3747 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805WRB071K2L | RES SMD 1.2K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 916 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10895 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02984 | $0.02984 |
| 5000 | $0.02849 | $142.45 |
| 10000 | $0.02659 | $265.9 |
| 25000 | $0.02526 | $631.5 |
| 50000 | $0.02475 | $1237.5 |
| 125000 | $0.02460 | $3075 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.