Vain viitteeksi
| Osa numero | ERJ-T14J820U |
| LIXINC Part # | ERJ-T14J820U |
| Valmistaja | Panasonic |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 82 OHM 5% 1/2W 1210 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ERJ-T14J820U PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ERJ-T14J820U |
| Brändi: | Panasonic |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Panasonic |
| sarja: | ERJ-T14 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 82 Ohms |
| toleranssi: | ±5% |
| teho (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2ETTD5903F50 | RES 590K OHM 1% 1/4W 1210 | 995 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0805DTE162R | RES 162 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 801 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD9761B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 884 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805BRC0719K1L | RES SMD 19.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP4991F25 | RES 4.99K OHM 1% 1/16W 0402 | 829 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD3280D100 | RES 328 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 937 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P14J241U | RES SMD 240 OHM 5% 1/2W 1210 | 1965 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603FRE07470RL | RES SMD 470 OHM 1% 1/10W 0603 | 8071 Lisää tilauksesta |
|
| CRGCQ0603F120R | CRGCQ 0603 120R 1% | 99379 Lisää tilauksesta |
|
| CH0402-100RJFPTA | CH 0402 100U 5% F PT100 | 918 Lisää tilauksesta |
|
| RK73G1JTTD1581C | RES 1.58K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 966 Lisää tilauksesta |
|
| RT2512FKE0752K3L | RES SMD 52.3K OHM 1% 3/4W 2512 | 922 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD1543C25 | RES 154K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 931 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10949 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03933 | $0.03933 |
| 5000 | $0.03933 | $196.65 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.