Vain viitteeksi
| Osa numero | 73L5R24G |
| LIXINC Part # | 73L5R24G |
| Valmistaja | CTS Corporation |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 0.24 OHM 2% 1/2W 1210 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 73L5R24G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 73L5R24G |
| Brändi: | CTS Corporation |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | CTS Corporation |
| sarja: | 73Lx |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 240 mOhms |
| toleranssi: | ±2% |
| teho (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Current Sense |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RT0603DRD073K32L | RES SMD 3.32KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 804 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD5602D10 | RES 56K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 818 Lisää tilauksesta |
|
| D55342E07B499BRTS | RES SMD 499K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 866 Lisää tilauksesta |
|
| WSLP5931L3000FEK | RES SMD 300 UOHM 1% 10W 5931 | 812 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-XGNF3571Y | RES 3.57K OHM 1% 1/32W 01005 | 859 Lisää tilauksesta |
|
| 3-1625868-7 | RES SMD 12.7 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1798 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD1213C10 | RES 121K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 912 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2ETTD1002F | RES 10K OHM 1% 1/2W 1210 | 22484 Lisää tilauksesta |
|
| RMCF2010FTR300 | RES 0.3 OHM 1% 3/4W 2010 | 918 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-6ENF1270V | RES SMD 127 OHM 1% 1/8W 0805 | 29077 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD1290F25 | RES 129 OHM 1% 1/4W 1206 | 896 Lisää tilauksesta |
|
| CR0603-FX-6202ELF | RES SMD 62K OHM 1% 1/10W 0603 | 15469 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD1913B50 | RES 191K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 808 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10818 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05535 | $0.05535 |
| 10000 | $0.05535 | $553.5 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.