Vain viitteeksi
| Osa numero | ERJ-S03F4530V |
| LIXINC Part # | ERJ-S03F4530V |
| Valmistaja | Panasonic |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 453 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ERJ-S03F4530V PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 09 - May 13 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ERJ-S03F4530V |
| Brändi: | Panasonic |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Panasonic |
| sarja: | ERJ-S03 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 453 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.1W, 1/10W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| M55342E04B16E2RT5 | RES SMD 16.2K OHM 1% 0.15W 1505 | 802 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW06039R76FKEA | RES SMD 9.76 OHM 1% 1/10W 0603 | 14186 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2BTTD8662D | RES 86.6K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 853 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD1330C50 | RES 133 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 865 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD7322D25 | RES 73.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 920 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD3740B25 | RES 374 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 940 Lisää tilauksesta |
|
| TFCR1206-8W-E-5231BT | RES 5.23K OHM 0.1% 1/8W 1206 | 5865 Lisää tilauksesta |
|
| MMP100FRF187R | RES SMD 1% 1W MELF | 843 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P1ETTP6811F | RES 6.81K OHM 1% 1/8W 0402 | 880 Lisää tilauksesta |
|
| SG73S2ETTD1153D | RES 115K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 936 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD20R8F50 | RES 20.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 996 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-U1TF1103U | RES 110K OHM 1% 1W 2512 SMD | 803 Lisää tilauksesta |
|
| RT2010FKE07825KL | RES SMD 825K OHM 1% 1/2W 2010 | 873 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10803 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02431 | $0.02431 |
| 10000 | $0.02431 | $243.1 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.