Vain viitteeksi
| Osa numero | 4114R-1-271 |
| LIXINC Part # | 4114R-1-271 |
| Valmistaja | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 4114R-1-271 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 4114R-1-271 |
| Brändi: | J.W. Miller / Bourns |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | J.W. Miller / Bourns |
| sarja: | 4100R |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 270 |
| toleranssi: | ±2% |
| vastusten lukumäärä: | 7 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | 50ppm/°C |
| nastojen määrä: | 14 |
| teho elementtiä kohden: | 250mW |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 14-DIP |
| koko/mitta: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.185" (4.69mm) |
| ORNV50021002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 996 Lisää tilauksesta |
|
| 4116R-2-154LF | RES ARRAY 15 RES 150K OHM 16DIP | 870 Lisää tilauksesta |
|
| YC124-FR-0733KL | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 | 975 Lisää tilauksesta |
|
| CSC08A012K00GEK | RES ARRAY 7 RES 2K OHM 8SIP | 964 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-071K02L | RES ARRAY 4 RES 1.02K OHM 2012 | 981 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-3-221/221 | RES NTWRK 28 RES 220 OHM 16SOIC | 968 Lisää tilauksesta |
|
| CSC09A013K90GPA | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 9SIP | 954 Lisää tilauksesta |
|
| 767143394GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC | 835 Lisää tilauksesta |
|
| 766165221AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 825 Lisää tilauksesta |
|
| CAT10-180J4LF | RES ARRAY 4 RES 18 OHM 0804 | 885 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-FR-07348KL | RES ARRAY 2 RES 348K OHM 0606 | 844 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-073K65L | RES ARRAY 4 RES 3.65K OHM 1206 | 813 Lisää tilauksesta |
|
| TC124-FR-072K32L | RES ARRAY 4 RES 2.32K OHM 0804 | 958 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10997 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.