Vain viitteeksi
| Osa numero | TC124-JR-078K2L |
| LIXINC Part # | TC124-JR-078K2L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 0804 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TC124-JR-078K2L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TC124-JR-078K2L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | TC124 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 8.2k |
| toleranssi: | ±5% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | DDRAM, SDRAM |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.020" (0.50mm) |
| AF164-FR-0760R4L | RES ARRAY 4 RES 60.4 OHM 1206 | 926 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-0766R5L | RES ARRAY 4 RES 66.5 OHM 1206 | 894 Lisää tilauksesta |
|
| 766163202GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC | 944 Lisää tilauksesta |
|
| 4310M-102-103LF | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 804 Lisää tilauksesta |
|
| 4308H-101-221 | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 8SIP | 972 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-14V182JX | RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0302 | 847 Lisää tilauksesta |
|
| RF064PJ124CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 879 Lisää tilauksesta |
|
| 768201471GPTR13 | RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC | 935 Lisää tilauksesta |
|
| YC248-JR-0724RL | RES ARRAY 8 RES 24 OHM 1606 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| YC164-FR-0768RL | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 1206 | 984 Lisää tilauksesta |
|
| 4308R-102-392 | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 8SIP | 953 Lisää tilauksesta |
|
| 4306R-101-470 | RES ARRAY 5 RES 47 OHM 6SIP | 800 Lisää tilauksesta |
|
| 752181103GPTR7 | RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT | 971 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10806 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01327 | $0.01327 |
| 10000 | $0.01327 | $132.7 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.