Vain viitteeksi
| Osa numero | RM3216A-202/203-PBVW10 |
| LIXINC Part # | RM3216A-202/203-PBVW10 |
| Valmistaja | Susumu |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RM3216A-202/203-PBVW10 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RM3216A-202/203-PBVW10 |
| Brändi: | Susumu |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Susumu |
| sarja: | RM |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Voltage Divider |
| vastus (ohmia): | 2k, 20k |
| toleranssi: | ±0.1% |
| vastusten lukumäärä: | 2 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 4 |
| teho elementtiä kohden: | 83mW |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| sovellukset: | Automotive AEC-Q200 |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric), Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| CAT16-1102F4LF | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206 | 979 Lisää tilauksesta |
|
| 742C08349R9FP | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206 | 819 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-076K19L | RES ARRAY 4 RES 6.19K OHM 1206 | 816 Lisää tilauksesta |
|
| 4820P-2-101 | RES ARRAY 19 RES 100 OHM 20SOIC | 966 Lisää tilauksesta |
|
| YC164-FR-0722RL | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| MSP06A0311K5FEJ | RES ARRAY 3 RES 11.5K OHM 6SIP | 830 Lisää tilauksesta |
|
| CAT25-103JALF | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1608 | 960 Lisää tilauksesta |
|
| RAVF104DFT220R | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 0804 | 903 Lisää tilauksesta |
|
| OSOPA1002BUF | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP | 803 Lisää tilauksesta |
|
| ORNTV10025001UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 859 Lisää tilauksesta |
|
| CAT16-3301F8LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2506 | 983 Lisää tilauksesta |
|
| TC122-JR-0710KL | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404 | 846 Lisää tilauksesta |
|
| 768165131AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 916 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10993 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 1000 | $0.55860 | $558.6 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.