Vain viitteeksi
| Osa numero | 4310R-101-393 |
| LIXINC Part # | 4310R-101-393 |
| Valmistaja | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 9 RES 39K OHM 10SIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 4310R-101-393 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 4310R-101-393 |
| Brändi: | J.W. Miller / Bourns |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | J.W. Miller / Bourns |
| sarja: | 4300R |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Bussed |
| vastus (ohmia): | 39k |
| toleranssi: | ±2% |
| vastusten lukumäärä: | 9 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | 50ppm/°C |
| nastojen määrä: | 10 |
| teho elementtiä kohden: | 200mW |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 10-SIP |
| toimittajan laitepaketti: | 10-SIP |
| koko/mitta: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.195" (4.95mm) |
| 742C0831003FP | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| 4309R-101-154 | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 9SIP | 888 Lisää tilauksesta |
|
| CSC10A015K60GEK | RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP | 977 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-28V113JX | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 | 986 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-38V752JV | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 830 Lisää tilauksesta |
|
| YC158TJR-073K6L | RES ARRAY 8 RES 3.6K OHM 1206 | 989 Lisää tilauksesta |
|
| 766165750AP | RES NTWRK 28 RES 150 OHM 16SOIC | 875 Lisää tilauksesta |
|
| CAY10-390J2LF | RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0404 | 983 Lisää tilauksesta |
|
| 768161394GP | RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC | 979 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-FR-0718RL | RES ARRAY 2 RES 18 OHM 0606 | 899 Lisää tilauksesta |
|
| YC122-JR-07110RL | RES ARRAY 2 RES 110 OHM 0404 | 942 Lisää tilauksesta |
|
| Y1747V0207BA9U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 953 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-FR-072K71L | RES ARRAY 2 RES 2.71K OHM 0606 | 906 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10861 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63840 | $0.6384 |
| 2000 | $0.35100 | $702 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.