Vain viitteeksi
| Osa numero | CAY16-1600F4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-1600F4LF |
| Valmistaja | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CAY16-1600F4LF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CAY16-1600F4LF |
| Brändi: | J.W. Miller / Bourns |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | J.W. Miller / Bourns |
| sarja: | CAY16 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 160 |
| toleranssi: | ±1% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.024" (0.60mm) |
| 4114R-1-124 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14DIP | 946 Lisää tilauksesta |
|
| 4306R-101-473 | RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP | 994 Lisää tilauksesta |
|
| 4609X-101-334LF | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 9SIP | 996 Lisää tilauksesta |
|
| TC124-FR-071K87L | RES ARRAY 4 RES 1.87K OHM 0804 | 943 Lisää tilauksesta |
|
| LT5400BCMS8E-8#PBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 939 Lisää tilauksesta |
|
| 742C083102GP | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 958 Lisää tilauksesta |
|
| AF164-FR-0721R5L | RES ARRAY 4 RES 21.5 OHM 1206 | 886 Lisää tilauksesta |
|
| AF164-FR-073K9L | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 | 886 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-07562KL | RES ARRAY 4 RES 562K OHM 2012 | 943 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5490VA10000+T | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 15710 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-38V360JV | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 1206 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| 4116R-1-222LF | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16DIP | 1477 Lisää tilauksesta |
|
| 768163681GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 918 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10887 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02700 | $0.027 |
| 5000 | $0.02700 | $135 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.