Vain viitteeksi
| Osa numero | VSSR1603102GUF |
| LIXINC Part # | VSSR1603102GUF |
| Valmistaja | Vishay |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | VSSR1603102GUF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 22 - May 26 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | VSSR1603102GUF |
| Brändi: | Vishay |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Vishay |
| sarja: | VSSR |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 1k |
| toleranssi: | ±2% |
| vastusten lukumäärä: | 8 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 16 |
| teho elementtiä kohden: | 100mW |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SSOP |
| koko/mitta: | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.069" (1.76mm) |
| YC248-FR-0728RL | RES ARRAY 8 RES 28 OHM 1606 | 991 Lisää tilauksesta |
|
| 741X083330GP | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 | 900 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-JR-07130RL | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 1206 | 838 Lisää tilauksesta |
|
| 4606X-101-152LF | RES ARRAY 5 RES 1.5K OHM 6SIP | 2049 Lisää tilauksesta |
|
| CRA06S0831K60JTA | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 | 1032 Lisää tilauksesta |
|
| YC248-FR-0727R4L | RES ARRAY 8 RES 27.4 OHM 1606 | 910 Lisää tilauksesta |
|
| 4308M-102-682 | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 8SIP | 899 Lisää tilauksesta |
|
| ORNTV50021002UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 880 Lisää tilauksesta |
|
| YC248-FR-07162RL | RES ARRAY 8 RES 162 OHM 1606 | 957 Lisää tilauksesta |
|
| Y4485V0077BA9R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 881 Lisää tilauksesta |
|
| CSC09B014K70GPA | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP | 807 Lisää tilauksesta |
|
| YC158TJR-0743KL | RES ARRAY 8 RES 43K OHM 1206 | 981 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-0720R5L | RES ARRAY 4 RES 20.5 OHM 2012 | 997 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10865 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.58398 | $1.58398 |
| 98 | $1.58398 | $155.23004 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.