Vain viitteeksi
| Osa numero | RT0805WRB0746R4L |
| LIXINC Part # | RT0805WRB0746R4L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 46.4 OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RT0805WRB0746R4L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 22 - May 26 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RT0805WRB0746R4L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | RT |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 46.4 Ohms |
| toleranssi: | ±0.05% |
| teho (wattia): | 0.125W, 1/8W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | - |
| lämpötilakerroin: | ±10ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0805 (2012 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0805 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.024" (0.60mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RC0603F1870CS | RES 187 OHM 1% 1/20W 0201 | 839 Lisää tilauksesta |
|
| CHP1206K12R1FNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 832 Lisää tilauksesta |
|
| RCWE080562L0JKEA | RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0805 | 819 Lisää tilauksesta |
|
| RS73F2ATTD2401F | RES 2.4K OHM 1% 1/4W 0805 | 800 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603WRC071K91L | RES SMD 1.91K OHM 1/10W 0603 | 914 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD1322B05 | RES 13.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| MCT06030C3322FP50S | RES 33.2K OHM 1% 1/8W 0603 | 876 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW121056K0JNEAHP | RES SMD 56K OHM 5% 3/4W 1210 | 893 Lisää tilauksesta |
|
| ERA-3AEB3480V | RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 13103 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD15R4B25 | RES 15.4 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 5905 Lisää tilauksesta |
|
| D55342H07B150JRWS | RES SMD 150 OHM 5% 1/4W 1206 | 940 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD83R5C25 | RES 83.5 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 888 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD1650B10 | RES 165 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 990 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10986 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66304 | $0.66304 |
| 5000 | $0.61998 | $3099.9 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.