Vain viitteeksi
| Osa numero | HV732BTTD8664F |
| LIXINC Part # | HV732BTTD8664F |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 8.66M OHM 1% 1/4W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | HV732BTTD8664F PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | HV732BTTD8664F |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | HV73 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 8.66 MOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | High Voltage, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H1JTTD1302F25 | RES 13K OHM 1% 1/10W 0603 | 844 Lisää tilauksesta |
|
| RT1210BRD0734RL | RES SMD 34 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 874 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD8161A05 | RES 8.16K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 962 Lisää tilauksesta |
|
| RT1206CRC076K98L | RES SMD 6.98KOHM 0.25% 1/4W 1206 | 819 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD3322F100 | RES 33.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 853 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW12061M27FKTA | RES SMD 1.27M OHM 1% 1/4W 1206 | 821 Lisää tilauksesta |
|
| RCS06035K10JNEA | RES SMD 5.1K OHM 5% 1/4W 0603 | 5933 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P06F56R0V | RES SMD 56 OHM 1% 1/2W 0805 | 832 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603WRC07316RL | RES SMD 316 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 910 Lisää tilauksesta |
|
| RC1005F2R61CS | RES 2.61 OHM 1% 1/16W 0402 | 874 Lisää tilauksesta |
|
| RC1210FR-071M65L | RES SMD 1.65M OHM 1% 1/2W 1210 | 819 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW06031R82FKTA | RES SMD 1.82 OHM 1% 1/10W 0603 | 805 Lisää tilauksesta |
|
| RT1206CRE0749R9L | RES SMD 49.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 939 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10849 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09315 | $0.09315 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.