Vain viitteeksi
| Osa numero | RN731JTTD2341A25 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD2341A25 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 2.34K OHM 0.05% 1/16W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RN731JTTD2341A25 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RN731JTTD2341A25 |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RN73 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Not For New Designs |
| vastus: | 2.34 kOhms |
| toleranssi: | ±0.05% |
| teho (wattia): | 0.063W, 1/16W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H1JTTD7872C50 | RES 78.7K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 933 Lisää tilauksesta |
|
| MMF25SFRF33R | RES SMD 33 OHM 1% 1/4W MELF | 916 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603BRD0729R4L | RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 952 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD1183B50 | RES 118K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 800 Lisää tilauksesta |
|
| AR0805FR-07143KL | RES SMD 143K OHM 1% 1/8W 0805 | 960 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD6191F25 | RES 6.19K OHM 1% 1/16W 0603 | 809 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-U01J223C | RES 22K OHM 5% 1/20W 0201 SMD | 819 Lisää tilauksesta |
|
| RE1206DRE0762KL | RES SMD 62K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 961 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P14F39R2U | RES SMD 39.2 OHM 1% 1/2W 1210 | 995 Lisää tilauksesta |
|
| RS73F1JTTD8661C | RES 8.66K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 940 Lisää tilauksesta |
|
| CR0402-JW-270GLF | RES SMD 27 OHM 5% 1/16W 0402 | 987 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD9530D25 | RES 953 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 893 Lisää tilauksesta |
|
| SG73S1ETTP3R3J | RES 3.3 OHM 5% 1/8W 0402 | 878 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10972 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23940 | $0.2394 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.