Vain viitteeksi
| Osa numero | SG73P2ETTD3R30F |
| LIXINC Part # | SG73P2ETTD3R30F |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 3.3 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SG73P2ETTD3R30F PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 09 - May 13 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SG73P2ETTD3R30F |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | SG73P |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 3.3 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2BTTD1690D50 | RES 169 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 978 Lisää tilauksesta |
|
| RG3216N-1371-W-T1 | RES SMD 1.37KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| RK73B1JTTD4R7G | RES 4.7 OHM 2% 1/8W 0603 | 944 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1370A05 | RES 137 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 813 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603WRC0719K6L | RES SMD 19.6K OHM 1/10W 0603 | 873 Lisää tilauksesta |
|
| RN73C2A196KBTDF | RES SMD 196K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 877 Lisää tilauksesta |
|
| HV731JTTD4994F | RES 4.99M OHM 1% 1/10W 0603 | 975 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-1TNF9103U | RES SMD 910K OHM 1% 1W 2512 | 4112 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD3901F50 | RES 3.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 990 Lisää tilauksesta |
|
| PLT1206Z1931LBTS | RES SMD 1.93KOHM 0.01% 0.4W 1206 | 818 Lisää tilauksesta |
|
| M55342H09B200DRTS | RES SMD 200 OHM 1% 1W 2512 | 874 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H3ATTE1371F | RES 1.37K OHM 1% 1W 2512 | 888 Lisää tilauksesta |
|
| SR733ATTER33J | CURRENT SENSE RESISTOR | 914 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 15939 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46000 | $0.46 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.