Vain viitteeksi
| Osa numero | RP73D2A43R2BTG |
| LIXINC Part # | RP73D2A43R2BTG |
| Valmistaja | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 43.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RP73D2A43R2BTG PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RP73D2A43R2BTG |
| Brändi: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | TE Connectivity AMP Connectors |
| sarja: | RP73, Holsworthy |
| paketti: | Strip |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 43.2 Ohms |
| toleranssi: | ±0.1% |
| teho (wattia): | 0.125W, 1/8W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | - |
| lämpötilakerroin: | ±15ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0805 (2012 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0805 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.026" (0.65mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| MCR18ERTF17R8 | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 5557 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP4640D25 | RES 464 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 964 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD4323B50 | RES 432K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 835 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW1206280KFKEBC | RES 280K OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Lisää tilauksesta |
|
| RT1206DRE079K09L | RES SMD 9.09K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 959 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1621B50 | RES 1.62K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 817 Lisää tilauksesta |
|
| RGC0402FTD4K12 | RES 4.12K OHM 1% 1/16W 0402 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| RT0603BRB07309KL | RES SMD 309K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 926 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD2210B25 | RES 221 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD3651F50 | RES 3.65K OHM 1% 1/8W 0805 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW040291R0DETD | RES 91 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 961 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP1640C10 | RES 164 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 978 Lisää tilauksesta |
|
| RCS120622R0JNEA | RCS1206 200 22R 5% ET1 E3 | 991 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11000 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.71632 | $0.71632 |
| 250 | $0.71632 | $179.08 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.