Vain viitteeksi
| Osa numero | RN73R1ETTP3831D50 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP3831D50 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 3.83K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RN73R1ETTP3831D50 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 09 - May 13 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RN73R1ETTP3831D50 |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RN73R |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 3.83 kOhms |
| toleranssi: | ±0.5% |
| teho (wattia): | 0.063W, 1/16W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0402 (1005 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0402 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.016" (0.40mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73R2ETTD3303B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 904 Lisää tilauksesta |
|
| RT0805FRE0711R8L | RES SMD 11.8 OHM 1% 1/8W 0805 | 821 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2BTTD2800F | RES 280 OHM 1% 1/4W 1206 | 888 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP4482F25 | RES 44.8K OHM 1% 1/16W 0402 | 812 Lisää tilauksesta |
|
| D55342E07B619BRWS | RES SMD 619K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 866 Lisää tilauksesta |
|
| RG1005V-5110-B-T5 | RES SMD 511 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 874 Lisää tilauksesta |
|
| RC0201JR-072M4L | RES SMD 2.4M OHM 5% 1/20W 0201 | 14068 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW060375K0FKTC | RES SMD 75K OHM 1% 1/10W 0603 | 963 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD9652B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 810 Lisää tilauksesta |
|
| D55342E07B73B2RBS | RES SMD 73.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 996 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2ARTTD2262D | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 965 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1131A05 | RES 1.13K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| RL3720T-R047-G | RES 0.047 OHM 1/2W 1508 WIDE | 913 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10862 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.