Vain viitteeksi
| Osa numero | RT0603BRB0711KL |
| LIXINC Part # | RT0603BRB0711KL |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RT0603BRB0711KL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RT0603BRB0711KL |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | RT |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 11 kOhms |
| toleranssi: | ±0.1% |
| teho (wattia): | 0.1W, 1/10W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | - |
| lämpötilakerroin: | ±10ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2ETTD3162B25 | RES 31.6K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 998 Lisää tilauksesta |
|
| RMCF0402FT68R1 | RES 68.1 OHM 1% 1/16W 0402 | 14131 Lisää tilauksesta |
|
| RC0201DR-07536KL | RES SMD 536K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 847 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P03F75R0V | RES SMD 75 OHM 1% 1/5W 0603 | 6243 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW121024K9FKEA | RES SMD 24.9K OHM 1% 1/2W 1210 | 2274 Lisää tilauksesta |
|
| RN73C1J5K11BTD | RES SMD 5.11KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 987 Lisää tilauksesta |
|
| RG2012P-162-B-T5 | RES SMD 1.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 15158 Lisää tilauksesta |
|
| RS73G1JTTD6650F | RES 665 OHM 1% 1/5W 0603 | 970 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P2ATTD3922D | RES 39.2K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 985 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD1271D50 | RES 1.27K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 847 Lisää tilauksesta |
|
| WK73R1JTTD28R0F | RES 28 OHM 1% 1/2W 0603 | 875 Lisää tilauksesta |
|
| KTR18EZPF12R0 | RES SMD 12 OHM 1% 1/4W 1206 | 4178 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD3302F100 | RES 33K OHM 1% 1/4W 1206 | 819 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10857 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13816 | $0.13816 |
| 5000 | $0.13816 | $690.8 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.