Vain viitteeksi
| Osa numero | PE2512FKM070R04L |
| LIXINC Part # | PE2512FKM070R04L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 0.04 OHM 1% 1W 2512 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | PE2512FKM070R04L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 23 - Apr 27 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | PE2512FKM070R04L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | PE |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 40 mOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 1W |
| sävellys: | Metal Foil |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±75ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 170°C |
| paketti/laukku: | 2512 (6432 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 2512 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.035" (0.89mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| TNPW1210464RBEEA | RES 464 OHM 0.1% 1/2W 1210 | 1000 Lisää tilauksesta |
|
| CRGP1206F390K | CRGP 1206 390K 1% | 48333 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW02014M70FNED | RES SMD 4.7M OHM 1% 1/20W 0201 | 10067 Lisää tilauksesta |
|
| RP73D2A16R9BTG | RES SMD 16.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 912 Lisää tilauksesta |
|
| D55342E07B124BRTP | RES SMD 124K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 924 Lisää tilauksesta |
|
| WR04X471 JTL | RES 470 OHM 5% 1/16W 0402 | 956 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP1182D50 | RES 11.8K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 954 Lisää tilauksesta |
|
| RG1608P-68R1-D-T5 | RES SMD 68.1 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 938 Lisää tilauksesta |
|
| RC0402FR-07187KL | RES SMD 187K OHM 1% 1/16W 0402 | 413414 Lisää tilauksesta |
|
| RK73B2BTTD752G | RES 7.5K OHM 2% 1/4W 1206 | 836 Lisää tilauksesta |
|
| SMM02040C3659FB300 | RES 36.5 OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 875 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD1503F50 | RES 150K OHM 1% 1/8W 0805 | 908 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0805DTE28R0 | RES 28 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 992 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10977 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14307 | $0.14307 |
| 4000 | $0.14307 | $572.28 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.