Vain viitteeksi
| Osa numero | RT1206DRD0730R1L |
| LIXINC Part # | RT1206DRD0730R1L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 30.1 OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RT1206DRD0730R1L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 09 - May 13 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RT1206DRD0730R1L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | RT |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 30.1 Ohms |
| toleranssi: | ±0.5% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | - |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.026" (0.65mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2BTTD1102A25 | RES 11K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 829 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW060318R2FKEA | RES SMD 18.2 OHM 1% 1/10W 0603 | 18163 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0805DTC680R | RES 680 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 884 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW120622K1DETA | RES 22.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 989 Lisää tilauksesta |
|
| RK73B2ATTD6R8G | RES 6.8 OHM 2% 1/4W 0805 | 987 Lisää tilauksesta |
|
| RT1210CRB07715RL | RES SMD 715 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 939 Lisää tilauksesta |
|
| RG1005N-472-D-T10 | RES SMD 4.7K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 975 Lisää tilauksesta |
|
| PLT0805Z1431LBTS | RES SMD 1.43KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 922 Lisää tilauksesta |
|
| MCS04020C1330FE000 | RES SMD 133 OHM 1% 1/10W 0402 | 987 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW06031K80BECN | RES 1.8K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 852 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD4531F10 | RES 4.53K OHM 1% 1/8W 0805 | 818 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD5111D50 | RES 5.11K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 848 Lisää tilauksesta |
|
| 4-2176092-9 | RES SMD 2.37K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1894 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10956 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03330 | $0.0333 |
| 5000 | $0.03330 | $166.5 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.