Vain viitteeksi
| Osa numero | RK73H2ERTTD2210D |
| LIXINC Part # | RK73H2ERTTD2210D |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RESISTOR ANTI SULFUR |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RK73H2ERTTD2210D PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RK73H2ERTTD2210D |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RK73-RT |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 221 Ohms |
| toleranssi: | ±0.5% |
| teho (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1210 (3225 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1210 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN73H2ATTD56R0D50 | RES 56 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 948 Lisää tilauksesta |
|
| ERA-8AEB3832V | RES SMD 38.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1506 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF1206DTC3R40 | RES 3.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 851 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD5423B50 | RES 542K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 912 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW060320K5FKEA | RES SMD 20.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 1318 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD59R0F25 | RES 59 OHM 1% 1/4W 1206 | 838 Lisää tilauksesta |
|
| RG3216P-8870-D-T5 | RES SMD 887 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 976 Lisää tilauksesta |
|
| RT0402FRD0771R5L | RES SMD 71.5 OHM 1% 1/16W 0402 | 981 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP3091C25 | RES 3.09K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 933 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-HP6D60R4V | RES 60.4 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 838 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD1840D10 | RES 184 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 969 Lisää tilauksesta |
|
| RN06B2801CT5-50 | RES SMD 280 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 957 Lisää tilauksesta |
|
| M55342K03B25B8RWS | RES SMD 25.8K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 995 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10918 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10091 | $0.10091 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.