Vain viitteeksi
| Osa numero | RK73H1HTTC61R9D |
| LIXINC Part # | RK73H1HTTC61R9D |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 61.9 OHM 0.5% 1/20W 0201 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RK73H1HTTC61R9D PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RK73H1HTTC61R9D |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RK73H |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 61.9 Ohms |
| toleranssi: | ±0.5% |
| teho (wattia): | 0.05W, 1/20W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0201 (0603 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0201 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.010" (0.26mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RG1005N-3322-D-T10 | RES SMD 33.2KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 903 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW080547R5BETA | RES 47.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 996 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD7231D100 | RES 7.23K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 972 Lisää tilauksesta |
|
| ESR18EZPJ391 | RES SMD 390 OHM 5% 1/2W 1206 | 932 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD2002B50 | RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 959 Lisää tilauksesta |
|
| RC0100FR-073M4L | RES SMD 3.4M OHM 1% 1/32W 01005 | 988 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD1141F50 | RES 1.14K OHM 1% 1/10W 0603 | 848 Lisää tilauksesta |
|
| RMCF1210FT71K5 | RES 71.5K OHM 1% 1/3W 1210 | 895 Lisää tilauksesta |
|
| HV732HTTE1374F | RES 1.37M OHM 1% 1/2W 2010 | 945 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1ETTP1691B25 | RES 1.69K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 859 Lisää tilauksesta |
|
| CR017684F | RES SMD 7.68M OHM 1% 1W 2512 | 958 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD5693C25 | RES 569K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 879 Lisää tilauksesta |
|
| RMCF0402JT910K | RES 910K OHM 5% 1/16W 0402 | 824 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10946 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04356 | $0.04356 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.