Vain viitteeksi
| Osa numero | RK73H2BTTD1R18F |
| LIXINC Part # | RK73H2BTTD1R18F |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 1.18 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RK73H2BTTD1R18F PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RK73H2BTTD1R18F |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RK73H |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 1.18 Ohms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| ERJ-U03D4023V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 40 | 974 Lisää tilauksesta |
|
| ERA-8ARW6982V | RES SMD 69.8KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 1645 Lisää tilauksesta |
|
| RK73B1JRTTD910J | RES 91 OHM 5% 1/8W 0603 | 864 Lisää tilauksesta |
|
| AT0603DRE07165KL | RES SMD 165K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 908 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-U03D6812V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 68 | 859 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1ETTP5100B50 | RES 510 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 944 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-U03D1372V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 13 | 832 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ETTD2462C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 926 Lisää tilauksesta |
|
| RC0100FR-07619RL | RES SMD 619 OHM 1% 1/32W 01005 | 20467 Lisää tilauksesta |
|
| RC2010FK-0745K3L | RES SMD 45.3K OHM 1% 3/4W 2010 | 896 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1ETTP4810B10 | RES 481 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 955 Lisää tilauksesta |
|
| RT1206CRE0739KL | RES SMD 39K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 979 Lisää tilauksesta |
|
| ERA-2VRW9091X | RES 9.09K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 977 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10829 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00874 | $0.00874 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.