Vain viitteeksi
| Osa numero | 73L6R36G |
| LIXINC Part # | 73L6R36G |
| Valmistaja | CTS Corporation |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 0.36 OHM 2% 3/4W 2010 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 73L6R36G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 73L6R36G |
| Brändi: | CTS Corporation |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | CTS Corporation |
| sarja: | 73Lx |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 360 mOhms |
| toleranssi: | ±2% |
| teho (wattia): | 0.75W, 3/4W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Current Sense |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 2010 (5025 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 2010 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.71mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RN731JTTD1132D10 | RES 11.3K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 897 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD1273F25 | RES 127K OHM 1% 1/4W 1206 | 951 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD1233D10 | RES 123K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 954 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD8662F50 | RES 86.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 873 Lisää tilauksesta |
|
| RCP0505W120RGEB | RES SMD 120 OHM 2% 1.4W 0505 | 848 Lisää tilauksesta |
|
| RT0402BRB0749K9L | RES SMD 49.9KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 939 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1ETTP4592D25 | RES 45.9K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 881 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-1GEF1211C | RES SMD 1.21K OHM 1% 1/20W 0201 | 1290794 Lisää tilauksesta |
|
| RN731JTTD1802D25 | RES 18K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 868 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD8202F25 | RES 82K OHM 1% 1/8W 0805 | 973 Lisää tilauksesta |
|
| RT2010DKE07127KL | RES SMD 127K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 821 Lisää tilauksesta |
|
| MMF25SBRD180R | RES SMD 180 OHM 0.1% 1/4W MELF | 941 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD72R3D10 | RES 72.3 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 820 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10931 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14465 | $0.14465 |
| 8000 | $0.14465 | $1157.2 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.