Vain viitteeksi
| Osa numero | D55342H07B4H70RT0 |
| LIXINC Part # | D55342H07B4H70RT0 |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 4.7K OHM 2% 1/4W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | D55342H07B4H70RT0 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | D55342H07B4H70RT0 |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | Military, MIL-PRF-55342, RM1206 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 4.7 kOhms |
| toleranssi: | ±2% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thin Film |
| ominaisuudet: | Military, Non-Inductive |
| lämpötilakerroin: | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.033" (0.84mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | R (0.01%) |
| TNPW080559R0BETA | RES 59 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 932 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD37R9B50 | RES 37.9 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 981 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H1HTTC3481F | RES 3.48K OHM 1% 1/20W 0201 | 18068 Lisää tilauksesta |
|
| RMCF0201FT931K | RES 931K OHM 1% 1/20W 0201 | 20634 Lisää tilauksesta |
|
| ERJ-P14F2213U | RES SMD 221 KOHM 1% 1/2W 1210 | 950 Lisää tilauksesta |
|
| RG1608P-6490-W-T5 | RES SMD 649 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 916 Lisää tilauksesta |
|
| AF0603FR-071K74L | RES SMD 1.74K OHM 1% 1/10W 0603 | 889 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R1JTTD1960B10 | RES 196 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 855 Lisää tilauksesta |
|
| RS73F2ATTD2742F | RES 27.4K OHM 1% 1/4W 0805 | 926 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD2052C25 | RES 20.5K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 944 Lisää tilauksesta |
|
| RN73C1J17K4BTD | RES 17.4 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 897 Lisää tilauksesta |
|
| WSL25124L900FTA18 | RES 0.0049 OHM 1% 2W 2512 | 959 Lisää tilauksesta |
|
| M55342E02B5B83RTS | RES SMD 5.83K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 831 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10950 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.04000 | $5.04 |
| 100 | $5.04000 | $504 |
| 300 | $4.56750 | $1370.25 |
| 500 | $4.35000 | $2175 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.