Vain viitteeksi
| Osa numero | RN73H2BTTD8873F25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD8873F25 |
| Valmistaja | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES 887K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RN73H2BTTD8873F25 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RN73H2BTTD8873F25 |
| Brändi: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| sarja: | RN73H |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 887 kOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Metal Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 1206 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RT2512FKE07121RL | RES SMD 121 OHM 1% 3/4W 2512 | 915 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ETTD1140B25 | RES 114 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 957 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H1JRTTD8063D | RES 806 KOHM 0.50% 1/10W 0603 | 921 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD5050F10 | RES 505 OHM 1% 1/8W 0805 | 809 Lisää tilauksesta |
|
| WK73R2BTTD4702D | RES 47K OHM 0.5% 3/4W 1206 | 858 Lisää tilauksesta |
|
| RMCS0805FT309K | RES 309K OHM 1% 1/8W 0805 | 869 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0603DTC38K3 | RES 38.3K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 932 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW1206825KBHEA | RES 825K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 873 Lisää tilauksesta |
|
| RK73B2ERTTD201G | RES 200 OHM 2% 1/2W 1210 | 809 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2ATTD8452A25 | RES 84.5K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 889 Lisää tilauksesta |
|
| WK73R2JTTE44R2F | RES 44.2 OHM 1% 1W 1812 | 858 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0805DKE68K1 | RES 68.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 942 Lisää tilauksesta |
|
| M55342K03B10E0RS3 | RES SMD 10K OHM 1% 1/5W 1005 | 2038 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10878 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.