Vain viitteeksi
| Osa numero | RCS060319K1FKEA |
| LIXINC Part # | RCS060319K1FKEA |
| Valmistaja | Vishay / Dale |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 19.1K OHM 1% 1/4W 0603 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RCS060319K1FKEA PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 23 - Apr 27 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RCS060319K1FKEA |
| Brändi: | Vishay / Dale |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Vishay / Dale |
| sarja: | RCS e3 |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 19.1 kOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0603 (1608 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0603 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.020" (0.50mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RS73G2ATTD8452F | RES 84.5K OHM 1% 1/4W 0805 | 913 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2ATTD6813F50 | RES 681K OHM 1% 1/8W 0805 | 920 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD2460B50 | RES 246 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 907 Lisää tilauksesta |
|
| SG73S2ETTD2800D | RES 280 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 991 Lisää tilauksesta |
|
| WK73S2HTTER620F | RES 620M OHM 1% 1W 2010 | 920 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H2BTTD36R5F25 | RES 36.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 990 Lisää tilauksesta |
|
| D55342H07B2E21RWS | RES SMD 2.21K OHM 1% 1/4W 1206 | 930 Lisää tilauksesta |
|
| RN73H1JTTD56R0F100 | RES 56 OHM 1% 1/10W 0603 | 5876 Lisää tilauksesta |
|
| RC0603F1964CS | RES 1.96M OHM 1% 1/20W 0201 | 895 Lisää tilauksesta |
|
| RN73R2BTTD3611B25 | RES 3.61K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 829 Lisää tilauksesta |
|
| SG73P2ATTD3161F | RES 3.16K OHM 1% 1/4W 0805 | 927 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2HTTE88R7F | RES 88.7 OHM 1% 3/4W 2010 | 843 Lisää tilauksesta |
|
| TNPW080510K2BYEA | RES 10.2K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 911 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 15917 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15000 | $0.15 |
| 5000 | $0.01702 | $85.1 |
| 10000 | $0.01527 | $152.7 |
| 25000 | $0.01401 | $350.25 |
| 50000 | $0.01317 | $658.5 |
| 125000 | $0.01296 | $1620 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.