Vain viitteeksi
| Osa numero | AA0402FR-071K15L |
| LIXINC Part # | AA0402FR-071K15L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › siruvastukset-pinta-asennus |
| Kuvaus | RES SMD 1.15K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AA0402FR-071K15L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AA0402FR-071K15L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | siruvastukset-pinta-asennus |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | AA |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vastus: | 1.15 kOhms |
| toleranssi: | ±1% |
| teho (wattia): | 0.063W, 1/16W |
| sävellys: | Thick Film |
| ominaisuudet: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| lämpötilakerroin: | ±150ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| paketti/laukku: | 0402 (1005 Metric) |
| toimittajan laitepaketti: | 0402 |
| arvosanat: | AEC-Q200 |
| koko/mitta: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.015" (0.37mm) |
| lopetusten määrä: | 2 |
| epäonnistumisprosentti: | - |
| RT0805CRC07137RL | RES SMD 137 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 889 Lisää tilauksesta |
|
| AF0201JR-0712KL | RES SMD 12K OHM 5% 1/20W 0201 | 875 Lisää tilauksesta |
|
| RK73H2ATTD24R0F | RES 24 OHM 1% 1/4W 0805 | 5508 Lisää tilauksesta |
|
| 73L4R24F | RES 0.24 OHM 1% 1/4W 1206 | 901 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW0402300RJNEDHP | RES SMD 300 OHM 5% 1/5W 0402 | 2372 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF0402DTC17K8 | RES 17.8K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 920 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW12107R15FNEA | RES SMD 7.15 OHM 1% 1/2W 1210 | 918 Lisää tilauksesta |
|
| 5-2176094-5 | RES SMD 442K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1747 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW02012R67FXED | RES SMD 2.67 OHM 1% 1/20W 0201 | 868 Lisää tilauksesta |
|
| RNCF1206DKE360R | RES 360 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 984 Lisää tilauksesta |
|
| RC0805DR-0780K6L | RES SMD 80.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 980 Lisää tilauksesta |
|
| CRCW0402348RFKTD | RES SMD 348 OHM 1% 1/16W 0402 | 908 Lisää tilauksesta |
|
| Y406315K0000Q0W | RES SMD 15K OHM 0.02% 1/2W 1206 | 926 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10965 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00605 | $0.00605 |
| 10000 | $0.00578 | $57.8 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.