Vain viitteeksi
| Osa numero | Y4485V0246BT9W |
| LIXINC Part # | Y4485V0246BT9W |
| Valmistaja | VPG Foil |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | Y4485V0246BT9W PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | Y4485V0246BT9W |
| Brändi: | VPG Foil |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | VPG Foil |
| sarja: | DSMZ |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Voltage Divider |
| vastus (ohmia): | 2.5k, 10k |
| toleranssi: | ±0.1% |
| vastusten lukumäärä: | 2 |
| vastuksen sovitussuhde: | ±0.01% |
| vastus-suhde-ryömintä: | ±0.1ppm/°C |
| nastojen määrä: | 3 |
| teho elementtiä kohden: | 50mW |
| lämpötilakerroin: | ±0.2ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 125°C |
| sovellukset: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 1610 J-Lead (3 Terminals) |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.071" (1.80mm) |
| 741X1631000FP | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 | 842 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-T02-510LF | RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC | 995 Lisää tilauksesta |
|
| 4116R-1-564 | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16DIP | 889 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-07107RL | RES ARRAY 4 RES 107 OHM 1206 | 986 Lisää tilauksesta |
|
| 4416P-1-122 | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 16SOIC | 822 Lisää tilauksesta |
|
| 768161184GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC | 985 Lisää tilauksesta |
|
| 768161511GP | RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC | 908 Lisää tilauksesta |
|
| YC124-JR-07620KL | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804 | 830 Lisää tilauksesta |
|
| CAT10-101J4LF | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 | 8759 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-JR-07360KL | RES ARRAY 2 RES 360K OHM 0606 | 854 Lisää tilauksesta |
|
| CAY16-4990F4LF | RES ARRAY 4 RES 499 OHM 1206 | 923 Lisää tilauksesta |
|
| RM3216B-202/203-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 934 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-07232KL | RES ARRAY 4 RES 232K OHM 1206 | 826 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10812 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.48870 | $12.4887 |
| 2500 | $11.26800 | $28170 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.