Vain viitteeksi
| Osa numero | LT5401HMSE#PBF |
| LIXINC Part # | LT5401HMSE#PBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | MATCHED PRECISION RESISTOR NETWO |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LT5401HMSE#PBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 09 - May 13 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LT5401HMSE#PBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 350, 700 |
| toleranssi: | ±15% |
| vastusten lukumäärä: | 8 |
| vastuksen sovitussuhde: | ±0.003% |
| vastus-suhde-ryömintä: | ±0.2ppm/°C |
| nastojen määrä: | 10 |
| teho elementtiä kohden: | - |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| sovellukset: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MSOP-EP |
| koko/mitta: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.043" (1.10mm) |
| TC124-FR-078K66L | RES ARRAY 4 RES 8.66K OHM 0804 | 869 Lisää tilauksesta |
|
| YC122-FR-072K21L | RES ARRAY 2 RES 2.21K OHM 0404 | 920 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-28V5R6JX | RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 0804 | 15470 Lisää tilauksesta |
|
| 4609X-101-561LF | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SIP | 972 Lisää tilauksesta |
|
| TC122-JR-07100KL | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0404 | 904 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-FR-07768KL | RES ARRAY 2 RES 768K OHM 0606 | 869 Lisää tilauksesta |
|
| 4308H-102-183 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 8SIP | 936 Lisää tilauksesta |
|
| 4308R-104-332/472 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 959 Lisää tilauksesta |
|
| YC248-FR-0764K9L | RES ARRAY 8 RES 64.9K OHM 1606 | 898 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-2-950 | RES ARRAY 15 RES 95 OHM 16SOIC | 946 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-JR-0791KL | RES ARRAY 2 RES 91K OHM 0606 | 884 Lisää tilauksesta |
|
| Y1365V0191QT9R | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 842 Lisää tilauksesta |
|
| 767143105GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC | 830 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10954 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.70000 | $9.7 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.