Vain viitteeksi
| Osa numero | RAVF104DFT160K |
| LIXINC Part # | RAVF104DFT160K |
| Valmistaja | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 0804 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | RAVF104DFT160K PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 17 - May 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | RAVF104DFT160K |
| Brändi: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Stackpole Electronics, Inc. |
| sarja: | RAVF |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 160k |
| toleranssi: | ±1% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| sovellukset: | Automotive AEC-Q200 |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.020" (0.50mm) |
| TC124-FR-07267KL | RES ARRAY 4 RES 267K OHM 0804 | 935 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-07140KL | RES ARRAY 4 RES 140K OHM 2012 | 879 Lisää tilauksesta |
|
| 77063564P | RES ARRAY 3 RES 560K OHM 6SIP | 998 Lisää tilauksesta |
|
| 767163161GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 160 OHM 16SOIC | 859 Lisää tilauksesta |
|
| 4607X-101-105LF | RES ARRAY 6 RES 1M OHM 7SIP | 824 Lisää tilauksesta |
|
| YC358LJK-0782KL | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 2512 | 889 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-14V104JX | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0302 | 14632 Lisää tilauksesta |
|
| 768203270GPTR13 | RES ARRAY 10 RES 27 OHM 20SOIC | 969 Lisää tilauksesta |
|
| RM2012B-104/104-NWXL10 | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0805 | 903 Lisää tilauksesta |
|
| 77063152P | RES ARRAY 3 RES 1.5K OHM 6SIP | 816 Lisää tilauksesta |
|
| 766141512GP | RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC | 856 Lisää tilauksesta |
|
| 741X083272JP | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 | 980 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-0719K1L | RES ARRAY 4 RES 19.1K OHM 1206 | 825 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10980 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02100 | $0.021 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.