Vain viitteeksi
| Osa numero | YC162-FR-0749R9L |
| LIXINC Part # | YC162-FR-0749R9L |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 2 RES 49.9 OHM 0606 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | YC162-FR-0749R9L PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | YC162-FR-0749R9L |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | YC162 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 49.9 |
| toleranssi: | ±1% |
| vastusten lukumäärä: | 2 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 4 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| sovellukset: | DDRAM, SDRAM |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0606, Convex |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.020" (0.50mm) |
| YC248-FR-071K37L | RES ARRAY 8 RES 1.37K OHM 1606 | 896 Lisää tilauksesta |
|
| SOMC1603820RGEA | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC | 864 Lisää tilauksesta |
|
| 4606X-102-682LF | RES ARRAY 3 RES 6.8K OHM 6SIP | 877 Lisää tilauksesta |
|
| CAY10A-104J4LF | RESARRAYA 4X0402 100K 5% 63MW CO | 995 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-F10E334G | RES ARRAY 9 RES 330K OHM 10SIP | 1345 Lisää tilauksesta |
|
| 768163152GP | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 807 Lisää tilauksesta |
|
| YC248-FR-07261KL | RES ARRAY 8 RES 261K OHM 1606 | 846 Lisää tilauksesta |
|
| AF164-FR-071K8L | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206 | 888 Lisää tilauksesta |
|
| M8340109K1002GGD03 | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 1081 Lisää tilauksesta |
|
| VSSR1603101JUF | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SSOP | 913 Lisää tilauksesta |
|
| TC124-FR-07102KL | RES ARRAY 4 RES 102K OHM 0804 | 806 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-07137KL | RES ARRAY 4 RES 137K OHM 2012 | 988 Lisää tilauksesta |
|
| 766141510GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC | 940 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10981 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.