Vain viitteeksi
| Osa numero | 4308R-102-201LF |
| LIXINC Part # | 4308R-102-201LF |
| Valmistaja | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 8SIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 4308R-102-201LF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 4308R-102-201LF |
| Brändi: | J.W. Miller / Bourns |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | J.W. Miller / Bourns |
| sarja: | 4300R |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 200 |
| toleranssi: | ±2% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | 50ppm/°C |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 300mW |
| lämpötilakerroin: | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 8-SIP |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SIP |
| koko/mitta: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.195" (4.95mm) |
| TC164-JR-076K2L | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 1206 | 869 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-072K1L | RES ARRAY 4 RES 2.1K OHM 1206 | 987 Lisää tilauksesta |
|
| 742C163220JP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2506 | 108284 Lisää tilauksesta |
|
| SOMC140310R0GEA | RES ARRAY 7 RES 10 OHM 14SOIC | 848 Lisää tilauksesta |
|
| 4114R-1-100LF | RES ARRAY 7 RES 10 OHM 14DIP | 938 Lisää tilauksesta |
|
| Y1365V0205BT9U | SMN 10K0/1K00/1K00/10K0 TCR2 B T | 977 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-071K69L | RES ARRAY 4 RES 1.69K OHM 1206 | 831 Lisää tilauksesta |
|
| 4608X-102-202LF | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SIP | 986 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-0711RL | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 2012 | 974 Lisää tilauksesta |
|
| RMKMS816-5KBW | SFERNICE THIN FILMS | 944 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-0768KL | RES ARRAY 4 RES 68K OHM 2012 | 973 Lisää tilauksesta |
|
| AF164-FR-0718RL | RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| TC124-FR-073K3L | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804 | 808 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10896 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62510 | $0.6251 |
| 2000 | $0.45500 | $910 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.