Vain viitteeksi
| Osa numero | EXB-34V200JV |
| LIXINC Part # | EXB-34V200JV |
| Valmistaja | Panasonic |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0606 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | EXB-34V200JV PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | EXB-34V200JV |
| Brändi: | Panasonic |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Panasonic |
| sarja: | EXB |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 20 |
| toleranssi: | ±5% |
| vastusten lukumäärä: | 2 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 4 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | Automotive AEC-Q200 |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0606, Convex |
| toimittajan laitepaketti: | 0606 |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.024" (0.60mm) |
| RM3216A-102/103-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 816 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-1-151LF | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC | 1490 Lisää tilauksesta |
|
| AF164-FR-07274KL | RES ARRAY 4 RES 274K OHM 1206 | 928 Lisää tilauksesta |
|
| 766143183GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC | 840 Lisää tilauksesta |
|
| ORNV20011002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 933 Lisää tilauksesta |
|
| YC124-FR-07750KL | RES ARRAY 4 RES 750K OHM 0804 | 968 Lisää tilauksesta |
|
| ORNV50012002T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 926 Lisää tilauksesta |
|
| YC158TJR-0739RL | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 1206 | 804 Lisää tilauksesta |
|
| RM064PJ241CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 959 Lisää tilauksesta |
|
| MNR18ERAPJ430 | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 1606 | 898 Lisää tilauksesta |
|
| CRA06P08382K0JTA | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 937 Lisää tilauksesta |
|
| 4310R-102-184 | RES ARRAY 5 RES 180K OHM 10SIP | 884 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-V4V513JV | RES ARRAY 2 RES 51K OHM 0606 | 915 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10861 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01083 | $0.01083 |
| 15000 | $0.01083 | $162.45 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.