Vain viitteeksi
| Osa numero | YC248-FR-073KL |
| LIXINC Part # | YC248-FR-073KL |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 8 RES 3K OHM 1606 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | YC248-FR-073KL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | YC248-FR-073KL |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | YC248 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 3k |
| toleranssi: | ±1% |
| vastusten lukumäärä: | 8 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 16 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| sovellukset: | DDRAM, SDRAM |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| 4610X-102-202LF | RES ARRAY 5 RES 2K OHM 10SIP | 1457 Lisää tilauksesta |
|
| CN22J220CT | RESARRAY0402X2 5% 22 OHM | 1500873 Lisää tilauksesta |
|
| YC124-JR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 0804 | 952 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-0744R2L | RES ARRAY 4 RES 44.2 OHM 1206 | 880 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-2-823LF | RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC | 815 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-E10C182J | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 1608 | 7372 Lisää tilauksesta |
|
| CSC08A0347R0GPA | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP | 901 Lisää tilauksesta |
|
| 4612X-102-331LF | RES ARRAY 6 RES 330 OHM 12SIP | 1076 Lisää tilauksesta |
|
| 4309R-101-182 | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 9SIP | 945 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-FR-07118KL | RES ARRAY 4 RES 118K OHM 1206 | 827 Lisää tilauksesta |
|
| YC158TJR-0791RL | RES ARRAY 8 RES 91 OHM 1206 | 936 Lisää tilauksesta |
|
| CSC10A01120RGPA | RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP | 909 Lisää tilauksesta |
|
| PRA100I4-2KBWNT | SFERNICE THIN FILMS | 942 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10917 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.