Vain viitteeksi
| Osa numero | ORNTA1003CT1 |
| LIXINC Part # | ORNTA1003CT1 |
| Valmistaja | Vishay |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ORNTA1003CT1 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 17 - Apr 21 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ORNTA1003CT1 |
| Brändi: | Vishay |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Vishay |
| sarja: | ORN |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 100k |
| toleranssi: | ±0.25% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | ±0.01% |
| vastus-suhde-ryömintä: | ±5ppm/°C |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 100mW |
| lämpötilakerroin: | ±25ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.068" (1.73mm) |
| 4816P-2-102F | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 827 Lisää tilauksesta |
|
| 4308R-102-184 | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 8SIP | 956 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-JK-0722RL | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 2012 | 925 Lisää tilauksesta |
|
| 4306R-101-823 | RES ARRAY 5 RES 82K OHM 6SIP | 888 Lisää tilauksesta |
|
| 4610X-102-124LF | RES ARRAY 5 RES 120K OHM 10SIP | 898 Lisää tilauksesta |
|
| 4610X-104-221/182L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 815 Lisää tilauksesta |
|
| 4308M-102-821 | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 8SIP | 868 Lisää tilauksesta |
|
| 4308M-102-243 | RES ARRAY 4 RES 24K OHM 8SIP | 982 Lisää tilauksesta |
|
| Y1365V0008QT9R | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 942 Lisää tilauksesta |
|
| YC124-FR-0748R7L | RES ARRAY 4 RES 48.7 OHM 0804 | 980 Lisää tilauksesta |
|
| 4306R-102-100LF | RES ARRAY 3 RES 10 OHM 6SIP | 808 Lisää tilauksesta |
|
| RM062PJ272CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 823 Lisää tilauksesta |
|
| AF164-FR-07237RL | RES ARRAY 4 RES 237 OHM 1206 | 854 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10979 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.27680 | $1.2768 |
| 1000 | $1.24800 | $1248 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.