Vain viitteeksi
| Osa numero | YC162-FR-07523KL |
| LIXINC Part # | YC162-FR-07523KL |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 2 RES 523K OHM 0606 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | YC162-FR-07523KL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | YC162-FR-07523KL |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | YC162 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 523k |
| toleranssi: | ±1% |
| vastusten lukumäärä: | 2 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 4 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| sovellukset: | DDRAM, SDRAM |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0606, Convex |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.020" (0.50mm) |
| YC324-FK-0725K5L | RES ARRAY 4 RES 25.5K OHM 2012 | 1000 Lisää tilauksesta |
|
| LT5400AHMS8E-3#TRPBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 903 Lisää tilauksesta |
|
| YC164-FR-07510RL | RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206 | 840 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-FR-0713R7L | RES ARRAY 2 RES 13.7 OHM 0606 | 950 Lisää tilauksesta |
|
| TC124-FR-07432RL | RES ARRAY 4 RES 432 OHM 0804 | 861 Lisää tilauksesta |
|
| 741C083560JP | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 | 21839 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-JK-0775RL | RES ARRAY 4 RES 75 OHM 2012 | 876 Lisää tilauksesta |
|
| Y4485V0559BA9R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 823 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-34V120JV | RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0606 | 5265 Lisää tilauksesta |
|
| CAY16-474J4LF | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 | 21436 Lisää tilauksesta |
|
| MSP06A0312K0GEJ | RES ARRAY 3 RES 12K OHM 6SIP | 910 Lisää tilauksesta |
|
| 752083470GPTR7 | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SRT | 829 Lisää tilauksesta |
|
| RF062PJ180CS | RES ARRAY 2 RES 18 OHM 0302 | 843 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10969 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.