Vain viitteeksi
| Osa numero | AF164-FR-07340KL |
| LIXINC Part # | AF164-FR-07340KL |
| Valmistaja | Yageo |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 340K OHM 1206 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AF164-FR-07340KL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AF164-FR-07340KL |
| Brändi: | Yageo |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Yageo |
| sarja: | AF164 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 340k |
| toleranssi: | ±1% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±250ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| sovellukset: | DDRAM, SDRAM |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| koko/mitta: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.028" (0.70mm) |
| MSP08A0310K0GEJ | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP | 985 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-34V334JV | RES ARRAY 2 RES 330K OHM 0606 | 1019 Lisää tilauksesta |
|
| 742C083103JP | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 463695 Lisää tilauksesta |
|
| M8340109K1003GCD03 | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 816 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-2HV160JV | RES ARRAY 8 RES 16 OHM 1506 | 943 Lisää tilauksesta |
|
| RMKMS816-1KFDT | SFERNICE THIN FILMS | 865 Lisää tilauksesta |
|
| YC162-FR-07105RL | RES ARRAY 2 RES 105 OHM 0606 | 867 Lisää tilauksesta |
|
| CAT10A-104J4LF | RESARRAYA 4X0402 100K 5% 63MW CO | 940 Lisää tilauksesta |
|
| Y4485V0004BT0L | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1610 | 879 Lisää tilauksesta |
|
| AF162-JR-07820RL | RES ARRAY 2 RES 820 OHM 0606 | 940 Lisää tilauksesta |
|
| Y1685V0064TQ9R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 988 Lisää tilauksesta |
|
| 766165201APTR7 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 801 Lisää tilauksesta |
|
| RM062PJ180CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 891 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10936 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.