Vain viitteeksi
| Osa numero | CAT16-101J8LF |
| LIXINC Part # | CAT16-101J8LF |
| Valmistaja | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2506 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CAT16-101J8LF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 22 - May 26 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CAT16-101J8LF |
| Brändi: | J.W. Miller / Bourns |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | J.W. Miller / Bourns |
| sarja: | CAT16 |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 100 |
| toleranssi: | ±5% |
| vastusten lukumäärä: | 8 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 16 |
| teho elementtiä kohden: | 62.5mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | 2406 |
| koko/mitta: | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.030" (0.75mm) |
| 4420P-1-181 | RES ARRAY 10 RES 180 OHM 20SOIC | 823 Lisää tilauksesta |
|
| 4308R-102-222LF | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP | 2735 Lisää tilauksesta |
|
| 768163273GP | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC | 967 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-24V120JX | RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0404 | 17449 Lisää tilauksesta |
|
| CAY16-274J8LF | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 1506 | 911 Lisää tilauksesta |
|
| CAY17-240JALF | RES ARRAY 8 RES 24 OHM 1206 | 938 Lisää tilauksesta |
|
| TC124-FR-07150RL | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804 | 854 Lisää tilauksesta |
|
| 767141271GP | RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC | 954 Lisää tilauksesta |
|
| 4816P-T02-103 | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC | 948 Lisää tilauksesta |
|
| ORNTV20015001T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 938 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-E10C181J | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 1608 | 5912 Lisää tilauksesta |
|
| 768161683GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC | 867 Lisää tilauksesta |
|
| CN34J623CT | RESARRAY0603X4 5% 62K OHM | 800 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 18852 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46000 | $0.46 |
| 4000 | $0.07740 | $309.6 |
| 8000 | $0.06966 | $557.28 |
| 12000 | $0.06811 | $817.32 |
| 28000 | $0.06579 | $1842.12 |
| 100000 | $0.06388 | $6388 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.