Vain viitteeksi
| Osa numero | EXB-N8V432JX |
| LIXINC Part # | EXB-N8V432JX |
| Valmistaja | Panasonic |
| Kategoria | vastukset › taulukot/verkkovastukset |
| Kuvaus | RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 0804 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | EXB-N8V432JX PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | EXB-N8V432JX |
| Brändi: | Panasonic |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | vastukset |
| Alaluokka: | taulukot/verkkovastukset |
| Valmistaja: | Panasonic |
| sarja: | EXB |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| piirin tyyppi: | Isolated |
| vastus (ohmia): | 4.3k |
| toleranssi: | ±5% |
| vastusten lukumäärä: | 4 |
| vastuksen sovitussuhde: | - |
| vastus-suhde-ryömintä: | - |
| nastojen määrä: | 8 |
| teho elementtiä kohden: | 31mW |
| lämpötilakerroin: | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| sovellukset: | - |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| toimittajan laitepaketti: | 0804 |
| koko/mitta: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| korkeus - istuva (max): | 0.022" (0.55mm) |
| 768205401AP | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 850 Lisää tilauksesta |
|
| 4308M-102-473LF | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP | 837 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-JR-0775KL | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 1206 | 993 Lisää tilauksesta |
|
| 4310R-104-330/470 | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 856 Lisää tilauksesta |
|
| YC248-FR-0711K8L | RES ARRAY 8 RES 11.8K OHM 1606 | 909 Lisää tilauksesta |
|
| 4609X-101-274LF | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 9SIP | 907 Lisää tilauksesta |
|
| ORNV10025001TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 991 Lisää tilauksesta |
|
| 4116R-1-152LF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16DIP | 2939 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-D10C122J | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1206 | 8454 Lisää tilauksesta |
|
| MDP160339R0GE04 | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16DIP | 832 Lisää tilauksesta |
|
| YC324-FK-072K15L | RES ARRAY 4 RES 2.15K OHM 2012 | 806 Lisää tilauksesta |
|
| EXB-18V334JX | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 0502 | 6102 Lisää tilauksesta |
|
| TC164-JR-0747RL | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206 | 20793 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 40414 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.01007 | $100.7 |
| 30000 | $0.00924 | $277.2 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.